Pierwsza drużyna

Bilety na mecz z Bytovią w 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski

,

„Brązowi” tegoroczne zmagania w Totolotek Pucharze Polski rozpoczną od 1/32 finału, gdzie zmierzą się przy ul. Rydlówka 23 z Bytovią Bytów. Mecz ten odbędzie się w środę 25 września o godzinie 15:00.

Bilety na środową rywalizację z Bytovią będzie można nabyć już w najbliższy piątek (20.09) w siedzibie klubu przy ul. Rydlówka 23, w klubowym sekretariacie na drugim piętrze w godzinach 9-15.  Dla ułatwienia wejściówki będzie można nabyć także przy okazji najbliższego drugoligowego meczu Garbarni z GKS-em Katowice (sobota, 21.09) w kasie biletowej (wejście przy bramie nr 1 od strony ul. Konopnickiej), na 1,5 godziny przed rozpoczęciem meczu. Sprzedaż biletów na mecz 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski będzie prowadzona również w kolejnym tygodniu w poniedziałek i wtorek w siedzibie klubu, a w dniu pucharowej rywalizacji standardowo w kasie biletowej (wejście przy bramie nr 1 od strony ul. Konopnickiej), na 1,5 godziny przed rozpoczęciem meczu.

Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona tylko stacjonarnie. Nie ma możliwości nabywania biletów on-line. Przypominamy, że posiadacze karnetu Garbarni na rundę jesienną zmaganie pucharowe z Bytovią Bytów obejrzą bezpłatnie, na podstawie ważnego karnetu, który przed wejściem na stadion należy okazać.

Bilety ulgowe* kosztować będą 10 zł, natomiast cena wejściówek normalnych wynosi 15 zł. Płatność tylko i wyłącznie gotówką.

* bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia z ważną legitymacją, a także wszystkim kobietom oraz emerytom i rencistom od 65. roku życia.

Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze Sponsorem Tytularnym przygotował dla wszystkich kibiców, którzy pojawią się tego dnia na stadionie specjalne atrakcje m.in wręczanie gadżetów oraz typowanie wyników spotkań Totolotek Pucharu Polski. Dodatkowo będzie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w specjalnie przygotowanej fotoramce.

Wspieraj „Brązowych” na stadionie!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe