Druga drużyna

LO: Kaszowianka pokonana

,

Druga drużyna Garbarni odniosła czwarte zwycięstwo z rzędu i w dalszym ciągu jest niepokonana w Lidze Okręgowej. Tym razem podopieczni trenera Stanisława Śliwy nie dali szans Kaszowiance, pokonując rywali 5:1.

Pierwszą bramkę kibice zgromadzeni na obiekcie w Kaszowie obejrzeli w 18. minucie, a na listę strzelców wpisał się Kamil Trojan. Przed przerwą prowadzenie dla „Brązowych” podwyższył Kamil Włodyka, który popisał się fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego w samo okienko bramki.

Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy w protokole meczowym zapisał się Mateusz Ząbczyk, a „Brązowi” mieli już trzy bramki przewagi nad gospodarzami sobotnich zawodów. W 62. minucie Kaszowianka, jak się później okazało zdobyła bramkę honorową, a jej autorem był Krzysztof Zawora. W ostatnim kwadransie Garbarze dołożyli jeszcze dwa trafienia. Najpierw bramkarza z Kaszowa pokonał Norbert Zalejski, a w doliczonym czasie gry podanie Trojana wykorzystał wprowadzony z ławki rezerwowych Dominik Cholewa.

W 5. kolejce Ligi Okręgowej „Brązowi” podejmą Wieczystą Kraków. Starcie zaplanowano na niedzielę 8 września o godzinie 11:00.

Kaszowianka Kaszów – Garbarnia II Kraków 1:5 (0:2)
Bramki: 62′ Zawora – 18′ Trojan, 39’ Włodyka, 48′ Ząbczyk, 75′ N. Zalejski, 90+2′ Cholewa

Kaszowianka: Kozłowski – Klima, Pabiś, Talowski, Cebula (46′ Pachacz), Pikuła (50′ Soból), Kołodziejczyk (46′ Zawora), Sotwin, Gala, Pamuła (83′ Jaskowski), Kiełbus (72′ Boruta)

Garbarnia II: Nowak – Piszczek, Trojan, Klimek, Wąsik (82′ Strzeboński), Baran, Włodyka (88′ Wojnowski), Kloc, N. Zalejski, D. Zalejski (75′ Cholewa), Ząbczyk (85′ Jaskuła)

Fot. / video: Adam Murzański, Agata Murzańska

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe