Druga drużyna

LO: Spacer „Brązowych”

,

Druga drużyna Garbarni Kraków zanotowała trzecie zwycięstwo z rzędu. „Brązowi” łatwo rozprawili się z Dąbskim Klubem Sportowym pokonując rywali 9:1.

Podopieczni trenera Stanisława Śliwy bez żadnych problemów pokonali w niedzielne popołudnie Dąbski KS, który jest beniaminkiem Ligi Okręgowej. Wynik spotkania otworzył już w siódmej minucie meczu Kamil Trojan, który rozwiązał worek z bramkami. W przeciągu kolejnych minut „Brązowi” jeszcze siedmiokrotnie pokonali Macieja Antosza. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Ząbczyk, Dominik Zalejski, Bartosz Baran, Norbert Zalejski, a hat-trickiem popisał się Mateusz Grzybowski, którego trzecia bramka, zdobyta uderzeniem piętą była wyjątkowej urody. Podobnie było przy golu Barana, bowiem piłka zanim zatrzepotała w siatce odbiła się jeszcze od poprzeczki. Po stronie gości Kamila Nowaka pokonał Piotr Kozak.

W drugiej części spotkania nie oglądaliśmy już tylu bramek. Na listę strzelców wpisał się Norbert Zalejski, który zaliczył dublet. Niewiele brakowało, a rozmiar zwycięstwa byłby większy, lecz kapitan Mateusz Ząbczyk nie wykorzystał rzutu karnego.

Po trzech rozegranych kolejkach Garbarnia przewodzi ligowej tabeli z kompletem zdobytych punktów. Kolejne spotkanie „Brązowi” rozegrają 31 sierpnia o godzinie 17:00 w Kaszowie, gdzie zmierzą się z miejscową Kaszowianką.

Garbarnia II Kraków – Dąbski KS 9:1 (8:1)
Bramki: 7′ Trojan, 10′ Ząbczyk, 12′ D. Zalejski, 14′, 23′, 45′ Grzybowski, 18′ Baran, 24′, 85′ N. Zalejski – 21′ Kozak
Żółte kartki: D. Zalejski – Kozak

Garbarnia II: Nowak – Wąsik, Klimek (59′ Krzeszowiak), Trojan, Surma (43′ Główczyk), N. Zalejski, Guguła (46′ Wojnowski), Baran (75′ Kolbusz), D. Zalejski (46′ Kolendowski), Ząbczyk, Grzybowski

Dąbski: Antosz (46′ Wolnicki) – Szot, Cebula, Pitala (25′ Pelekh), Małota (46′ Ziułek), Jędrysiak, Ciesielski, Cynk (73′ Małkowski), Kozak, Turyczk, Ziułek