Pierwsza drużyna

Pracowity wtorek „Brązowych”

,

Po sobotniej inauguracji drugoligowych rozgrywek „Brązowi” przygotowują się do kolejnego ligowego spotkania, które rozegrają w najbliższa sobotę. Podopieczni trenera Łukasza Surmy zmierzą się na wyjeździe ze Skrą Częstochowa.

Zawodnicy Garbarni mają za sobą pracowity dzień, w którym odbyli dwie jednostki treningowe. Na porannym treningu zjawili się wszyscy piłkarze, którzy pod bacznym okiem sztabu szkoleniowego realizowali zaplanowany wcześniej cykl treningowy. Po godzinie piętnastej na murawę wybiegli gracze, którzy w sobotę nie zagrali przeciwko Górnikowi Łęczna, lub wystąpili w mniejszym wymiarze czasowym.

Mecz w Częstochowie zostanie rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią, a „Brązowi” aby jak najlepiej się do niego przygotować w kolejnych dniach trenować będą na sztucznej murawie przy Rydlówce.

Uległa zmianie godzina rywalizacji z „czerwono-niebiesko-białymi”. Ze względu na wniosek gospodarza sobotnich zawodów mecz z KS Skra Częstochowa zostanie rozegrany dwie godziny wcześniej, a więc o 15:00 przy ul. Loretańskiej 20.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe