Klub

Karnety jesień 2019 już dostępne!

,

Do startu sezonu 2019/2020 pozostało już tylko kilka dni, a to oznacza, że nadszedł idealny moment, aby rozpocząć sprzedaż karnetów. Posiadacz abonamentu będzie mógł z perspektywy trybun obejrzeć wszystkie mecze „Brązowych” w rundzie jesiennej. 

Karnet jesień 2019 to 11 ligowych spotkań, w których podopieczni trenera Łukasza Surmy zmierzą się między innymi z takimi zespołami jak: Górnik Łęczna, Stal Rzeszów, Elana Toruń, czy GKS Katowice. Abonament obowiązywać będzie także na rozgrywki Totolotek Puchar Polski, w przypadku gdy „Brązowi” będą gospodarzem pojedynków.

Karnety ulgowe* kosztować będą 70 zł, natomiast cena abonamentów normalnych wynosi 120 zł. Nabyć będzie je można w czwartek i piątek w siedzibie klubu przy ul. Rydlówka 23, w klubowym sekretariacie na drugim piętrze w godzinach 9-15, a także w dzień meczowy w kasie biletowej (wejście przy bramie nr 1 od ul. Konopnickiej), na godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Karnetem może się posługiwać jego posiadacz z ważnym dokumentem tożsamości.

Karnet jesień 2019 umożliwia wstęp na następujące spotkania:

1. kolejka Garbarnia Kraków – Górnik Łęczna
3. kolejka Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów
5. kolejka Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
6. kolejka Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
8. kolejka Garbarnia Kraków – Elana Toruń
10. kolejka Garbarnia Kraków – GKS Katowice
11. kolejka Garbarnia Kraków – Stal Stalowa Wola
12. kolejka Garbarnia Kraków – Resovia Rzeszów
14. kolejka Garbarnia Kraków – Gryf Wejherowo
16. kolejka Garbarnia Kraków – Błękitni Stargard
19. kolejka Garbarnia Kraków – Skra Częstochowa

* karnety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia z ważną legitymacją, a także wszystkim kobietom oraz emerytom i rencistom od 65. roku życia.

Kup karnet na Garbarnię i dumnie wspieraj „Brązowych”! 

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe