Drużyny młodzieżowe

Trampkarze Garbarni z awansem do II Ligi Wojewódzkiej!

,

Drużyna Garbarni z rocznika 2005 po niezwykłe ciężkim dwumeczu barażowym z Pcimianką Pcim uzyskała awans do II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy! W środowym rewanżu przy Rydlówce pokonali swoich rywali 4:3 i tym samym mogą cieszyć się z awansu do wyższej ligi.

W pierwszym spotkaniu 16. czerwca padł remis 2:2. Spotkanie dla „Młodych Lwów” rozpoczęło się wyśmienicie, gdyż już po kilku minutach prowadzili po celnym uderzeniu Wojciecha Króla. W pierwszej połowie to właśnie „Brązowi” prowadzili grę, czego efektem były kolejne bramki. Na 2:0 z rzutu wolnego strzelił Dominik Kmiecik, a chwilę później swoim drugim trafieniem popisał się Wojciech Król. Gospodarze na przerwę schodzili więc w wyśmienitych humorach z zasłużonym prowadzeniem.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli jednak zawodnicy z Pcimia, szybko zdobyli bramkę i rozpoczęli odrabianie strat. Na chwilę sytuację uspokoił Tomasz Wilk strzelając na 4:1, lecz w dalszym ciągu to Pcimianka tworzyła sobie groźne sytuacje. Szybkie dwie bramki i przy Rydlówce zaczęło się robić gorąco. Drużyna Tomasza Liputa jednak umiejętnie broniła się przed napadami rywali i zdołała obronić wynik premiujący awans Garbarni. Po końcowym gwizdku sędziego zapadła ogromna radość całej drużyny, a awans do II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy stał się faktem!

Gratulujemy zawodnikom oraz trenerowi Tomaszowi Liputowi sportowego sukcesu! Trzymamy za Was kciuki w wyższej lidze.

Fot. Facebook Garbarnia Kraków 2005

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe