Pierwsza drużyna

Kontrakt z Bogusławem Pietrzakiem nie zostanie przedłużony

,

Informujemy, że wygasający z dniem 30. czerwca 2019 roku kontrakt z trenerem Bogusławem Pietrzakiem nie zostanie przedłużony. Dziękujemy za osiem miesięcy pracy na rzecz naszego klubu.

Trener Bogusław Pietrzak posadę szkoleniowca pierwszej drużyny RKS Garbarnia Kraków objął w dniu 15. października 2018 roku i poprowadził ekipę „Brązowych” w 21. oficjalnych spotkaniach Fortuna 1 Liga.

Wraz z trenerem Pietrzakiem współpracę z naszym klubem kończą również dwaj członkowie sztabu szkoleniowego. Pragniemy  podziękować asystentowi – Mateuszowi Sobocie oraz trenerowi bramkarzy – Rafałowi Skórskiemu za wkład włożony w szlifowanie piłkarskich umiejętności zawodników Garbarni.

Dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszych karierach trenerskich!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe