Druga drużyna

KO: Wysokie zwycięstwo nad Prokocimiem

,

W 25. kolejce Ligi Okręgowej rezerwy Garbarni Kraków pokonały Prokocim Kraków 7:1. Dzięki trzem punktom zdobytym w niedzielne południe podopieczni trenera Stanisława Śliwy awansowali na trzecią pozycję w tabeli.

Pierwsza bramka podczas niedzielnej rywalizacji padła w 20. minucie spotkania, a jej autorem był Bartosz Baran. „Brązowi” nie cieszyli się długo z prowwadzenia, bowiem cztery minuty później odpowiedzieli goście za sprawą Rokosza. W kolejnych minutach „Garbarze” mieli znacząca przewagę, urządzając prawdziwy festiwal strzelecki. W ciągu sześciu minut dwie bramki zdobył Mateusz Ząbczyk, i po pierwszych 45. minutach to Garbarnia w pełni zasłużenie prowadziła 3:1.

W drugiej części spotkania po znakomitej dwójkowej akcji Jan Zygmunt – Patryk Paczka, na listę strzelców wpisał się ten drugi, a dziesięć minut później kolejnym trafieniem popisał się Baran. Pod koniec spotkania Ząbczyk skompletował hattricka, a wynik spotkania na 7:1 w ostatniej minucie ustalił Piotr Apostolski.

Garbarnia II Kraków – Prokocim Kraków 7:1 (3:1)
Bramki: 20′, 77′ Baran, 39′, 45′, 83′ Ząbczyk, 67′ Paczka, 90′ Apostolski – 24′ Rokosz
Żółte kartki: Trojan, Paczka – Kucabiński, Wąsik
Sędzia: Robert Marciniak

Garbarnia Kraków: Gawor – Zygmunt, Krzeszowiak (85′ Pasternak), Trojan, Strzeboński (85′ Sabat), Paczka (80′ Kolendowski), Kloc (55′ Pasiut), Baran, N. Zalejski (70′ D. Zalejski), Ząbczyk, Apostolski

Prokocim Kraków: Sołtys – Stankiewicz (66′ Skałka) , Łobodziński (36′ Wąsik), Wójcik, Czechowski, Filarski, Olszański (53′ Wolanin), K. Sierant, Nowak (70′ Kuklewicz), Rokosz (70′ Cebula), Kucabiński