Pierwsza drużyna

Wtorkowa rywalizacja na punkty

,

Wtorkowy poranek przywitał „Brązowych” słoneczną pogodą, a w powietrzu dało się odczuć wiosenną aurę. To znak, że runda rewanżowa Fortuna 1 Liga jest już coraz bliżej. Do pierwszego meczu ligowego Garbarni pozostał niecały miesiąc.  

Po sparingowej potyczce z Resovią Rzeszów decyzją sztabu szkoleniowego drużyna otrzymała dwa dni wolnego. „Brązowi” zjawili się w klubie we wtorek, gdzie odbyli trening na sztucznej nawierzchni.

Zajęcia tradycyjnie rozpoczęły się od rozgrzewki, a trójka bramkarzy trenowała wraz z trenerem Rafałem Skórskim. Piłkarze z pola wykonywali wprowadzające ćwiczenia z piłką. Następnie zostali podzieleni na dwie drużyny – „żółtych” i „czarnych”, które ze sobą rywalizowały. Zawodnicy na wyznaczonym polu gry, mieli za zadanie wymienić kilkanaście podań – na jeden lub dwa kontakty, co przekładało się na zdobywanie punktów. Widać było dużą determinacje w odbiorze piłki, a nutka rywalizacji tylko poprawiała humory. Podobnie było w przypadku kolejnego ćwiczenia, gdy utworzono cztery zespoły. Zawodnicy w grupach musieli utrzymać piłkę w powietrzu i umieścić ją w bramce.  Szczególnie ważna była dobra komunikacja i wzajemna współpraca z kolegami z zespołu.

W końcowy element treningu również wpleciona została rywalizacja, bowiem „Brązowi” podzieleni na dwa zespoły szlifowali wykańczanie akcji po dośrodkowaniach ze skrzydła. Pełne ręce roboty mieli bramkarze, którzy po udanej interwencji, i skutecznym wykopie do bramki mogli zdobyć dla swojej drużyny „bonusowe” punkty. O stan tej rywalizacji skrupulatnie dbali trenerzy Bogusław Pietrzak oraz Mateusz Sobota.

Po zakończonych zajęciach chętni zawodnicy mogli zostać na murawie i indywidualnie pod okiem szkoleniowców doszlifować wybrane elementy gry. Pojawiły się crossowe zagrania, strzały z dystansu, czy wykańczanie akcji po dośrodkowaniach z bocznych stref.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe