Klub

Przekaż 1% Garbarni Kraków

,

Początek każdego roku kalendarzowego to czas rozliczeń podatkowych. Jest to doskonała okazja, by wesprzeć zawodników trenujących w naszym klubie. 

Każdy kto zechce może przeznaczyć 1% podatku  na rzecz RKS Garbarni Kraków  może to uczynić poprzez Fundację Studencką Młodzi – Młodym, wpisując w odpowiedniej rubryce formularza: numer KRS 0000270261  z dopiskiem GARBARNIA KRAKÓW 453.

RKS Garbarnia Kraków to Klub z tradycjami i bogatą historią. Ostatnie sezony były dla nas niezwykle udane, zanotowaliśmy awanse sportowe, a aktualnie znajdujemy się w elitarnym gronie 34. najlepszych klubów w Polsce. Mecze rozgrywamy na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie.

„Brązowi” to nie tylko pierwsza drużyna, to także liczne grono młodych adeptów futbolu, którzy dumnie reprezentują barwy Garbarni. W 2018 roku RKS Garbarnia liczyła 260 zawodników w 12 grupach wiekowych, od „skrzatów” do drużyny rezerw. Wszystkim kibicom, którzy zdecydują się wesprzeć nas przekazując 1% swego podatku, z góry serdecznie dziękujemy!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe