Klub

Miasteczko Fortuny na meczu z Wartą Poznań!

,

Mecz z Wartą Poznań zbliża się już wielkimi krokami. Dla jeszcze niezdecydowanych mamy specjalną dodatkową motywację. W sobotę będzie na Was czekała Fortuna ze swoim Miasteczkiem i wieloma atrakcjami.

Wszystkich kibiców zachęcamy do przybycia w sobotę już na godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego. W korytarzu trybuny E będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach oraz atrakcjach zorganizowanych przez sponsora tytularnego pierwszoligowych rozgrywek – Fortunę. Czekać będzie na Was będzie kilka stanowisk na których m.in będziecie mogli zmierzyć się w piłkarskim pojedynku jeden na jeden. 

Dodatkowo będziecie mogli także sprawdzić swoje piłkarskie umiejętności. Zostanie rozstawiona bramka celnościowa, która posiada cztery otwory różnej wielkości, rozmieszczone na rożnych wysokościach o rożnej punktacji. Zawodnicy będą mieli określoną liczbę strzałów i jeśli zbiorą odpowiednią liczbę punktów wygrają m.in gadżety Fortuna 1 Liga. Kolejną atrakcją będzie bramka radarowa, czyli urządzenie do pomiaru siły uderzenia. Nie zabraknie także lubianej przez wszystkich gry w stołowe piłkarzyki.

To jednak nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy! Na murawie będzie ustawiona także specjalna wyrzutnia koszulek. Szczęściarze do których uśmiechnie się los zostaną obdarowani pamiątkowymi koszulkami Fortuna 1 Liga z logo klubu.

Strefa będzie działała na godzinę przed meczem oraz w przerwie spotkania. Będziecie mogli miło spędzić sobotni dzień wraz z rodziną, czy przyjaciółmi. Bilety cały czas dostępne są online na stronie https://garbarnia.krakow.kupbilety.pl Jest to najszybsza i najwygodniejsza forma zakupu wejściówek na spotkania „Brązowych”.

Dodatkowo przypominamy o trwającej cały czas zbiórce funduszy na oficjalną klubową maskotkę. Szczegóły pod tym linkiem.

Do zobaczenia w sobotę!

fot. Stal Mielec

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe