Klub

Klubowa maskotka dla Garbarni

,

Od najbliższego meczu z Puszczą Niepołomice rozpoczynamy zbiórkę funduszy na oficjalną maskotkę klubową, którą będzie postać lwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia tej inicjatywy.

Lew towarzyszy Garbarni już od wielu lat. To dostojne zwierzę jest symbolem ludwinowskiego klubu, a na jego cześć nawet piłkarze nazywani są często Młodymi Lwami. Pora więc, aby “król puszczy” mógł od teraz gościć na domowych meczach “Brązowych” oraz towarzyszyć przy innych wydarzeniach organizowanych przez klub.

Na sobotnim meczu z Puszczą Niepołomice przy stoisku z pamiątkami zlokalizowanym wewnątrz trybuny E  będzie wystawiona specjalna puszka, z której to dochód w całości przekazany będzie na wyżej opisany cel. Zbiórka będzie prowadzona także na pozostałych meczach, które Garbarnia rozegra w tym roku w roli gospodarza (Warta Poznań oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Serdecznie zachęcamy kibiców do wsparcia tej inicjatywy. W najbliższym czasie będziecie mogli także w internetowym głosowaniu wybrać imię dla nowego przyjaciela garbarskiej społeczności.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe