Drużyny młodzieżowe

Weekendowy rozkład jazdy 20.10. – 21.10.2018

,

Wyjazd juniorów młodszych do Nowego Sącza, starcie juniorów starszych z „Jaskółkami”, konfrontacja rezerw Garbarni z Bronowianką Kraków. Rywalizować będą także młodsze roczniki.

Tak naprawdę piłkarskie emocje rozpoczną się już w piątek, kiedy pierwszy zespół Garbarni zmierzy się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza na poziomie Fortuna 1 Liga. Szczegółowa zapowiedź spotkania w tym miejscuW sobotni poranek podopieczni Roberta Włodarza w ramach 12. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, w Nowym Sączu zmierzą się z Sandecją. „Brązowi” z pewnością na ten wyjazd udadzą się w dobrych nastrojach, bowiem w poprzedniej serii gier pokonali 5:2 Limanovię Limanowa i tym samym awansowali na piątą pozycję w tabeli. Nowosądeczanie plasują się na najniższym stopniu podium z 19. zgromadzonymi oczkami, a przed tygodniem zremisowali 2:2 z wiceliderem, czyli Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Gdy w Nowym Sączu juniorzy młodsi będą rozpoczynać drugą część spotkania, na Rydlówce pierwszy gwizdek sędziego rozpocznie konfrontację w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych, gdzie Garbarnia podejmie Unię Tarnów. Podopieczni Stanisława Śliwy są liderem, drużyną która jako jedyna w lidze nie zaznała goryczy porażki. Warto zwrócić uwagę na bilans bramkowy „Brązowych”. Tylko cztery stracone bramki na jedenaście spotkań, z pewnością mogą robić wrażenie. Przed tygodniem Garbarnia w delegacji pokonała Sokół Słopnice 4:0, z kolei „Jaskółki” zremisowały na własnym boisku 1:1 z NKP Podhale Nowy Targ i plasują się na siódmej pozycji.

Rezerwy Garbarni Kraków przed tygodniem musiały uznać wyższość Błękitnych Modlnica, przegrywając w meczu wyjazdowym 1:0. Druga drużyna „Brązowych” będzie mógł się zrehabilitować już w najbliższą niedziele, bowiem przy Rydlówce podejmie Bronowiankę Kraków. Rezerwy Garbarni z 19. punktami plasują się na czwartej lokacie, natomiast niedzielny oponent „Brązowych” to siódma siła ligi. Bronowianka przed tygodniem zremisowała 1:1 z Prokocimiem Kraków.

Rocznik 2004 w niedzielne przedpołudnie w meczu wyjazdowym będzie rywalizował z Borkiem Kraków. Przed tygodniem podopieczni trenera Liputa pokonali Wisłę II Kraków 3:0. Trampkarze z rocznika 2005 zmierzą się z Akademią Piłkarską Kmita Zabierzów i będzie to spotkanie sąsiadujących ze sobą w tabeli drużyn. Różnica jest niewielka bowiem wynosi tylko dwa punkty. W pierwszym meczu górą byli zabierzowianie, wygrywając 3:1. Zespół młodzików z rocznika 2006 zmierzy swoje siły z Tramwajem Kraków, który w tabeli plasuje się tuż za „Brązowymi”, którzy zgromadzili o trzy oczka więcej o swoich rywali. Rocznik 2007 już w piątek wyjechał na turniej Estima Cup rozgrywany w Nowej Rudzie. Podopieczni Marcina Chmury trafili do grupy B, gdzie rywalizować będą z takimi zespołami jak: Kosa Konstancin, AP Namysłów, Warta Poznań, Semp Warszawa, FC Wrocław Academy I. Mecze grupowe będą rozgrywane w sobotę, natomiast faza finałowa została zaplanowana na niedzielę.

Rafał Stary

12. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych – 1 liga
Sobota, 20. października 2018, godz. 10:00, Nowy Sącz
Sandecja Nowy Sącz – Garbarnia Kraków

12. kolejka Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych
Sobota, 20. października 2018, godz. 11:00, Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia Kraków – Unia Tarnów

11. kolejka Klasy Okręgowej Grupy II
Niedziela, 21. października 2018, godz. 11:00, Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia II Kraków – Bronowianka Kraków

5. kolejka Kraków 2004 C1 Trampkarz Ekstraliga (Awans)
Niedziela, 21. października 2018, godz. 11:30, Kraków, ul. Żywiecka 13
Borek Kraków – Garbarnia Kraków

11. kolejka Kraków 2005 C1 Trampkarz I LIGA GRUPA 2
Niedziela, 21. Października 2018, godz. 09:00, Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia Kraków – AP Kmita Zabierzów

11. kolejka LIGA 2006 D1 Młodzik I Liga Gr. 2
Sobota, 20. października 2018, godz. 13:30, Kraków, ul. Rydlówka 23
Garbarnia Kraków – Tramwaj Kraków

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe