Bilety

Bilety


Bilety na drugoligowe mecze pierwszej drużyny RKS Gabrarnia można nabywać bez wychodzenia z domu poprzez internetowy system sprzedaży biletów. 

Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić stronę internetową www.gar.systembiletowy.pl, wybrać interesujące nas wydarzenie i postępować zgodnie z instrukcją. Do zakupu biletu niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numeru pesel oraz adresu mailowego.

Zakupioną wejściówkę można wydrukować, choć nie jest to konieczne. Wystarczy pobrać bilet w formacie PDF na urządzenie mobilne, a następnie okazać go stewardowi podczas wejścia na stadion. Kibiców posługujących się biletami elektronicznymi zapraszamy na stadion tylko i wyłącznie wejściem od strony ul. Konopnickiej.

Dodatkowo wejściówki na domowe spotkania Garbarni można nabyć także stacjonarnie przez trzy dni poprzedzające dany termin rozegrania meczu. Sprzedaż prowadzona jest w sekretariacie znajdującym się na drugim piętrze klubowego budynku przy ul. Rydlówka 23, w godzinach 10-15. W związku z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19 nie ma możliwości stacjonarnego zakupu biletów w dniu meczu. 

Bilet normalny
15 zł
Bilet ulgowy *
10 zł

* Bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia z ważną legitymacją, a także wszystkim kobietom oraz emerytom i rencistom od 65. roku życia.

Załączniki:

Klauzula informacyjna RODO dla klientów kupujących bilety i karnety na domowe mecze RKS Garbarnia