Bilety

Bilety


Bilety na drugoligowe mecze pierwszej drużyny RKS Gabrarnia można nabywać bez wychodzenia z domu poprzez internetowy system sprzedaży biletów. 

Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić stronę internetową https://bilety.garbarnia.krakow.pl wybrać interesujące nas wydarzenie i postępować zgodnie z instrukcją. Do zakupu biletu niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numeru pesel oraz adresu mailowego.

Zakupioną wejściówkę można wydrukować, choć nie jest to konieczne. Wystarczy pobrać bilet w formacie PDF na urządzenie mobilne, a następnie okazać go stewardowi podczas wejścia na stadion. Kibiców posługujących się biletami elektronicznymi zapraszamy na stadion tylko i wyłącznie wejściem od strony ul. Konopnickiej.

Dodatkowo wejściówki na domowe spotkania Garbarni można nabyć także stacjonarnie, również w dniu meczu na godzinę przed rozpoczęciem pojedynku.

Bilet normalny
20 zł
Bilet ulgowy *
15 zł

* Bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia z ważną legitymacją, a także wszystkim kobietom oraz emerytom i rencistom od 65. roku życia.

Załączniki:

Klauzula informacyjna RODO dla klientów kupujących bilety i karnety na domowe mecze RKS Garbarnia

http://garbarnia.krakow.pl/wp-content/uploads/Regulamin-sprzedaży-biletów-online.pdf