U-17: Przegrana z Hutnikiem

,

W meczu 7. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych podopieczni trenera Roberta Włodarza ulegli w derbowym pojedynku Hutnikowi Kraków 0:3.

Gospodarze sobotnich zawodów pierwszą bramkę zdobyli w 34. minucie po rzucie rożnym. Jeden z zawodników Hutnika po dośrodkowaniu w pole karne strącił futbolówkę, a ta trafiła do Michała Gocala, który wykorzystał sytuację sam na sam z Mateuszem Łaciną. W 39. minucie błąd golkipera „Brązowych” wykorzystał Konrad Stachyrak, który strzałem z okolicy 30. metrów ulokował piłkę w pustej bramce. Na kwadrans przed końcem spotkania rzut karny egzekwowany przez Filipa Koguta obronił Łacina. Kogut zrehabilitował się w 89. minucie meczu wpisując się na listę strzelców i tym samym ustalając wyniku spotkania.

„Brązowych” kolejny ligowy pojedynek czeka w najbliższą środę. O godzinie 15:00 zmierzą się na wyjeździe z Dunajcem Nowy Sącz.

Hutnik Kraków – Garbarnia Kraków 3:0 (2:0)
Bramki: 34′ Gocal, 39′ Stachyrak, 89′ Kogut.
Żółte kartki: Rogóż, Stachyrak – Hajduk, M. Strzelecki.

Hutnik: Zagrodnik – Grabowski, Sawicki, Wójtowicz, Rogóż (70′ Kogut), Pisarczyk, Łapczyński, Depta, Miechówka (85′ Stasiak), Gocal (35′ Stachyrak), Żmuda (60′ Kozik).

Garbarnia: Łacina – Dąbrowski (68′ W. Strzelecki), Hajduk (46′ Blacha), Kasia (85′ Baliński), Kmiecik, Krasny (60′ Korban), Paczka, Pliszka, Pytko (46′ Sikora), Skoczeń, Wojtaszek (78′ M. Strzelecki).