Pierwsza drużyna

W oczekiwaniu na zwycięstwo. Gramy ze Starem Starachowice

,

W meczu 25. kolejki 3. Ligi grupy 4 Garbarnia Kraków zmierzy się przed własną publicznością ze Starem Starachowice. Spotkanie odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godzinie 15:00.

Podopieczni trenera Marcina Pluty w dalszym ciągu oczekują na pierwsze ligowe zwycięstwo w rundzie wiosennej. „Brązowi” w sześciu rozegranych spotkaniach zanotowali cztery remisy oraz ponieśli dwie porażki. Przed tygodniem Garbarnia Kraków zremisowała w wyjazdowej potyczce z Czarnymi Połaniec, zdobywając dwie bramki na wagę jednego punktu w doliczonym czasie gry.

Star Starachowice bardzo udanie zainaugurował wiosenne zmagania, czego efektem jest trzecia pozycja w tabeli. Zespół ze Starachowic ma na swoim koncie 46 punktów, a więc traci jedno oczko do Siarki Tarnobrzeg i 11 punktów do liderującej Wieczystej Kraków. Starachowiczanie na wiosnę mogą pochwalić się pięcioma zwycięstwami. Podopieczni trenera Tadeusza Krawca sięgnęli po komplet punktów w starciach ze Świdniczanką Świdnik, Czarnymi Połaniec, Sokołem Sieniawa, Karpatami Krosno i Wiślanami Jaśkowice. Najlepszym strzelcem w zespole Staru jest Przemysław Śliwiński, autor siedmiu bramek.

Obie drużyny rywalizowały ze sobą po raz ostatni 16 września 2023 roku. Wówczas Star Starachowice pokonał Garbarnię Kraków 3:0. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Michał Wcisło, natomiast jedno trafienie zanotował Przemysław Śliwiński.

Bilety na mecz ze Starem Starachowice cały czas można nabywać poprzez stronę internetową www.bilety.garbarnia.krakow.pl. Ponadto w dniu meczu wejściówki będzie można kupić stacjonarnie w kasie biletowej zlokalizowanej przy wejściu od strony ulicy Konopnickiej, na godzinę przed rozpoczęciem meczu. Bilet ulgowy – 15 zł, bilet normalny – 20 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

25. kolejka 3. Liga grupa 4
Garbarnia Kraków – Star Starachowice
Sobota, 13 kwietnia 2024, godz. 15:00, Kraków, ul. Rydlówka 23

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe