Klub

Sprzedaż biletów na mecz ze Starem Starachowice

,

W meczu 25. kolejki 3. Ligi grupy 4 Garbarnia Kraków zmierzy się przed własną publicznością ze Starem Starachowice. Spotkanie odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godzinie 15:00. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż biletów na ten pojedynek.

Jak zakupić bilet? Wystarczy odwiedzić stronę internetową bilety.garbarnia.krakow.pl, wybrać interesujące nas wydarzenie i postępować zgodnie z instrukcją. Do zakupu biletu niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numeru pesel oraz adresu mailowego. Zakupioną wejściówkę można wydrukować, choć nie jest to konieczne. Wystarczy pobrać bilet w formacie PDF na urządzenie mobilne, a następnie okazać go stewardowi podczas wejścia na stadion. Kibiców zapraszamy tylko wejściem od strony ul. Konopnickiej.

Stacjonarna sprzedaż biletów będzie prowadzona w czwartek i piątek (11-12.04) w klubowym sekretariacie w godzinach 8-15 oraz w dzień meczowy w kasie biletowej od strony ul. Konopnickiej na godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Bilet normalny
20 zł
Bilet ulgowy *
15 zł

* Bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia z ważną legitymacją, a także wszystkim kobietom oraz emerytom i rencistom od 65. roku życia.

Bezpośredni link do wydarzenia: Kup Bilet

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe