Pierwsza drużyna

Z Czarnymi w Połańcu

,

W meczu 24. kolejki 3. Ligi grupy 4 Garbarnia Kraków zmierzy się na wyjeździe z Czarnymi Połaniec. Pojedynek odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godzinie 15:00.

W sobotnie popołudnie w Połańcu dojdzie do starcia sąsiadów z ligowej tabeli. Zarówno Garbarnia Kraków, jak i Czarni Połaniec w dotychczasowych meczach zgromadziły taką samą liczbę punktów, a więc 28 oczek. Zespół z Połańca plasuje się na 11 lokacie, natomiast „Brązowi” meldują się na 12 miejscu. Czarni zanotowali siedem zwycięstw, siedem remisów oraz dziewięć porażek. Ich bilans bramkowy to 37:40.

Zespół dowodzony przez Łukasza Cabaja w rundzie wiosennej zremisował z Siarką Tarnobrzeg 1:1, przegrał 0:2 z Sokołem Sieniawa, 0:4 ze Starem Starachowice, 0:1 z Karpatami Krosno, natomiast przed tygodniem w wyjazdowej potyczce pokonał Wiślan Jaśkowice 2:1. W tym spotkaniu na listę strzelców po stronie Czarnych wpisali się Damian Bawor i Tomasz Palonek.

Po raz ostatni obie drużyny rywalizowały ze sobą 9 września 2023 roku. Wówczas przy ul. Rydlówka 23 odnotowano bezbramkowy remis.

24. kolejka 3. Liga grupa 4
Czarni Połaniec – Garbarnia Kraków
Sobota, 6 kwietnia 2024, godz. 15:00, Połaniec, ul. Sportowa 1 

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe