Dwie różne połowy

,

W meczu 19. kolejki 3. Ligi grupy 4 Garbarnia Kraków zremisowała 3:3 z Wisłoką Dębica. Bramki dla „Brązowych” zdobyli Mateusz Sowiński, Bartosz Żurek i Mateusz Duda.

Garbarnia Kraków z dobrej strony zaprezentowała się w pierwszej połowie, czego efektem było trzybramkowe prowadzenie. W 16. minucie spotkania piłkę po złym wybiciu golkipera gości przejął Mateusz Sowiński, który podjął decyzję o szybkim strzale i otworzył wynik meczu. Chwilę później w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Bartosz Żurek, który pewnym uderzeniem ulokował piłkę w siatce. W doliczonym czasie gry arbiter podyktował rzut karny dla „Brązowych”, a ten na bramkę zamienił Mateusz Duda.

W przerwie spotkania trener Bartosz Zołotar przeprowadził trzy zmiany, a Wisłoka ruszyła do ataku. W 47. minucie spotkania świetnie między słupkami bramki „Brązowych” spisał się Piotr Zagórowski, który obronił strzał Kacpra Maika. W 54. minucie meczu piłka po odbiciu się od Mateusza Dudy zatrzepotała w siatce, a Wisłoka zmniejszyła stratę do Garbarni. Zawodnicy z Dębicy napierali na bramkę krakowian, co przyniosło efekt w 67. minucie meczu, gdy na listę strzelców wpisał się Kacper Maik. Na pięć minut przed końcem spotkania do remisu doprowadził Mateusz Geniec, który tym samym ustalił wynik pojedynku.

Garbarnia Kraków – Wisłoka Dębica 3:3 (3:0)
Bramki: 16′ Sowiński, 27′ Żurek, 45′ Duda – 54′ Duda (sam.), 67′ Maik, 85′ Geniec.
Żółte kartki: Duda, Żurek, Moskiewicz – Cabała, Smoleń.

Garbarnia Kraków: Zagórowski – Kajpust, Kutrzeba, Czekaj, Moskiewicz – Duda (83′ Sutor), Żurek (59′ Nowak), Opalski, Grzybowski (59′ Wątroba), Durda, Sowiński (83′ Habas)

Wisłoka Dębica: Kramarz – Grasza, Tyl, Łanucha, Cabała, Zawiślak, Iwanicki, Kulon, Geniec, Bogacz, Maik oraz Smoleń, Bednarz, Siedlik, Siedlecki, Czernysz.