Przegrana z Unią Tarnów

,

W meczu 18. kolejki 3. Ligi grupy 4 Garbarnia Kraków w meczu wyjazdowym uległa Unii Tarnów 1:2. Jedyną bramkę dla „Brązowych” w 40. minucie meczu zdobył Bartosz Żurek.

Podopieczni trenera Radosława Jacka bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, ponieważ już w 3. minucie otworzyli wynik meczu za sprawą Vitaliya Tkachuka. „Brązowi” odpowiedzieli na pięć minut przed końcem pierwszej części spotkania, gdy do remisu doprowadził Bartosz Żurek. Radość zawodników Garbarni mogła być jeszcze większa w 44. minucie, lecz wówczas strzał Michala Kleca z rzutu karnego obronił Szymon Frankowski. W drugiej części spotkania „Jaskółki” zadały decydujący cios w 77. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Dawid Sojda, który zapewnił swojej drużynie komplet punktów.

Unia Tarnów – Garbarnia Kraków 2:1 (1:1)
Bramki: 3′ Tkachuk, 77′ Sojda – 40′ Żurek.
Żółte kartki: Łazarz, Baran, Piotrowski, Frankowski – Morys, Klec.
Czerwona kartka: Morys.

Unia Tarnów: Frankowski – Łazarz, Ziewiec, Baran, Adamski, – Tkachuk, Piotrowski, Wardzała – Mida, Bator, Sojda.

Garbarnia Kraków: Bartusik – Morys, Kajpust (55′ Cukrowski), Czekaj (84′ Nowak), Moskiewicz – Duda (84′ Kutrzeba), Dziedzic, Żurek (75′ Opalski), Grzybowski (75′ Wątroba), Klec, Durda.