Druga drużyna

V: Wysokie zwycięstwo nad Karpatami Siepraw

,

W meczu 29. kolejki grupy zachodniej małopolskiej V Ligi Garbarnia II Kraków pokonała Karpaty Siepraw 5:1. Hat-trickiem popisał się Mateusz Grzybowski, natomiast dublet zanotował Kacper Nieckula. 

– Byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu, ale wyniki innych drużyn w tej kolejce sprawiły, że w momencie pierwszego gwizdka sędziego znajdowaliśmy się ponownie na miejscu spadkowym. Przełożyło się to na pewną nerwowość w pierwszych minutach, ale szybko strzelona bramka spowodowała, że złapaliśmy luz i zagraliśmy koncertowo w pierwszej części spotkania, wygrywając 5:0. Druga połowa nie generowała w zasadzie żadnych emocji. Stworzyliśmy kilka sytuacji, podobnie jak przeciwnik, ale to rywalom udało się zdobyć honorową bramkę. Przed nami arcytrudne spotkanie z liderem rozgrywek, ale patrząc na dyspozycję chłopaków w ostatnich meczach, jestem przekonany, że podejmiemy równorzędną walkę – powiedział trener Damian Rębisz.

W ostatnim meczu sezonu 2022/2023 „Brązowi” zmierzą się z LKS Niwa Nowa Wieś. Pojedynek odbędzie się w sobotę 24 czerwca o godzinie 18:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Rydlówka 23.

Karpaty Siepraw – Garbarnia II Kraków 1:5 (0:5)
Bramki:
76′ Jagła – 10′, 34′ Nieckula, Grzybowski 20′, 27′, 45′.
Żółta kartka: G. Chlebda

Karpaty: Pitala – Kubera, Burkat, Homel (55′ Czerniawski), B. Chlebda, Zając, Armatys, Jagła, G. Chlebda, Kulma, Anioł (75′ Tylek).

Garbarnia II: Bartusik – Łojek (46′ Sarga), Sabat (70′ Pyka), Wojtaszek, Nieckula, Ciastoń (60′ Górczak), Grzybowski, Trojan, Kołtoń, Hajduk, Usachov (60′ Strzeboński).

video: Futbol Małopolska

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe