Druga drużyna

V: Przegrana z Sokołem Kocmyrzów

,

W meczu 25.  kolejki grupy zachodniej małopolskiej V ligi Garbarnia II Kraków uległa Sokołowi Kocmyrzów 1:2. Jedyną bramkę dla „Brązowych” w 77. minucie meczu zdobył Oskar Wielecki.

Przez większość spotkania rywal wykazywał się większym spokojem i cierpliwością w operowaniu piłką, co ostatecznie przełożyło się na zwycięstwo Sokoła. W pierwszej połowie oba zespoły stwarzały zagrożenie, lecz od 60. minuty to przeciwnik zaczął dominować na boisku. Udokumentował to zdobyciem dwóch bramek. Tego dnia było nas stać jedynie, aby odpowiedzieć tylko jednym golem – powiedział trener Damian Rębisz.

W najbliższej ligowej kolejce rezerwy Garbarni będą pauzować. „Brązowi” kolejny mecz rozegrają 3 czerwca o godzinie 11:00, kiedy to zmierzą się na wyjeździe z Clepardią.

Garbarnia II Kraków – Sokół Kocmyrzów 1:2 (0:0)
Bramki: 69′ Wątroba, 73′ Obrzud – 77′ Wielecki.
Żółte kartki: Maj, Romuzga, Obrzud, Cholewa, Wątroba – Kołton, Strzeboński.

Garbarnia II: Bartusik – Kutrzeba, Kolendowski (78′ Strzeboński), Dzierżak (67′ Sabat), Wielecki (78′ Łojek), Grzybowski, Sarga (60′ Ciastoń), Trojan, Kołton, Górczak (60′ Masełko), Mielec.

Sokół: Grabowski – Otfinowski, Romuzga, Guja (82′ Hałat), Stec, Maj (55′ Feret), Obrzud (80′ Filo), Cholewa, Wątroba, Źródlewski (58′ Ł. Feret), M. Feret.