Druga drużyna

V: Jutrzenka lepsza o jedną bramkę

,

W meczu 23. kolejki grupy zachodniej małopolskiej V ligi Garbarnia II Kraków uległa Jutrzence Giebułtów 1:2. Jedyną bramkę dla „Brązowych” w 34. minucie meczu zdobył Mateusz Grzybowski.

– Po raz kolejny zawodzimy. Zawodzimy przede wszystkim samych siebie. Przebieg pierwszej połowy pokazał, że byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu. Prowadziliśmy grę, dobrze zabezpieczaliśmy swoje ataki, a w momentach odbioru piłki szybko przechodziliśmy do szybkich kontrataków. W efekcie do szatni schodziliśmy, prowadząc 1:0. Niestety w drugiej połowie poza pierwszymi fragmentami brakło nam w zasadzie wszystkiego i rywal w pełni wykorzystał naszą słabość, zdobywając dwie bramki. Po dobrym początku rundy pozostały już tylko wspomnienia, a my musimy wziąć się w garść i wziąć odpowiedzialność za swoje poczynania boiskowe – powiedział trener Damian Rębisz.

W kolejnej ligowej rywalizacji „Brązowi” zmierzą się z Pcimianką Pcim. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 14 maja o godzinie 17:00 w Pcimiu.

Garbarnia II Kraków – Jutrzenka Giebułtów 1:2 (1:0)
Bramki: 34′ Grzybowski – 63′ Pawlak, 76′ Majcherczyk.
Żółte kartki: Bartusik – Ziarkowski, Wcisło, Majcherczyk, Gruszka.

Garbarnia II: Bartusik – Sabat, Kutrzeba, Wielecki (80′ Malinowski), Grzybowski, Sarga, Trojan, Kołton, Górczak (72′ Ciastoń), Mielec, Usachov (72′ Strzeboński).

Jutrzenka: Płaza – Moskal, Silczuk, Wcisło (90′ Wisowski), Filipek, Pawlak (82′ Kowalik), Majcherczyk, Janik (71′ Ziarkowski), Michalec, Gniecki (61′ Gruszka), Kowalski (46′ Ficek).

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe