Klub

100 meczów Donatasa Nakrošiusa!

,

Środowy mecz 24. kolejki eWinner 2. Ligi, w którym Garbarnia Kraków rywalizowała z Lechem II Poznań był wyjątkowy dla Donatasa Nakrošiusa! Kapitan rozegrał setny mecz w brązowo-białych barwach!

Donatas Nakrošius dołączył do Garbarni Kraków w przerwie zimowej sezonu 2019/2020, podpisując kontrakt 18 stycznia 2020 roku. Ligowy debiut w brązowo-białych barwach przypadł na pierwszy mecz rundy wiosennej, w którym „Brązowi” pokonali Legionovię Leginowo 3:1, a Litwin rozegrał pełne 90 minut na pozycji środkowego obrońcy. Premierowe trafienie w Garbarni Kraków zawodnik zaliczył 11 lipca 2020 roku w wyjazdowym starciu z Gryfem Wejherowo, ustalając stan rywalizacji na 4:0. Wraz z kolejnymi miesiącami i występami w zespole „Brązowych”, Donatas Nakrošius stał się ważną postacią w szatni, wypracowując sobie pozycję kapitana, którą pełni do dziś.

Donatas Nakrošius w barwach Garbarni Kraków rozegrał 100 meczów, w których zdobył cztery bramki i zanotował pięć asyst.

Kapitanie, gratulujemy! Życzymy kolejnych występów!