Pierwsza drużyna

Zaliczona próba generalna

,

Na zakończenie zimowego okresu przygotowawczego Garbarnia Kraków pokonała czwartoligowy Orzeł Ryczów 6:1. Dublet w tym spotkaniu zanotował Grzegorz Marszalik, natomiast po jednym trafieniu zdobyli Wojciech Słomka, zawodnik testowany, Adam Żak i Dorian Gądek.

Sobotni pojedynek rozpoczął się dla „Brązowych” bardzo dobrze, którzy już w 10. minucie objęli prowadzenie. Wojciech Słomka wstrzelił futbolówkę w pole karne Orła, a ta ostatecznie zatrzepotała w siatce. Chwilę później podopieczni trenera Macieja Musiała powiększyli przewagę nad rywalem, kiedy to celnym strzałem głową popisał się zawodnik testowany. Krakowianie potrzebowali dosłownie pięciu minut, aby podwyższyć rezultat. Tym razem na listę strzelców wpisał się Adam Żak, który wykorzystał podanie od Marka Assinora.

Podopieczni trenera Grzegorza Patera odpowiedzieli w 35. minucie meczu za sprawą Mateusza Lamparta, który wykorzystał rzut karny, lecz to wszystko, na co w sobotnie popołudnie było stać zawodników z Ryczowa. W drugiej połowie Garbarnia ponownie zdominowała rywala, co w efekcie przełożyło się na trzy bramki. W 50. minucie meczu Dorian Gądek mocnym strzałem posłał futbolówkę w okolice okienka bramki, natomiast trzynaście minut później bramkarz gości skapitulował po uderzeniu z dystansu Grzegorza Marszalika. Skrzydłowy Garbarni ustalił stan rywalizacji na pięć minut przed końcowym gwizdkiem arbitra, pewnie wykorzystując rzut karny.

Garbarnia Kraków – Orzeł Ryczów 6:1 (3:1)
Bramki: 10′ Słomka, 20′ zawodnik testowany, 25′ Żak, 50′ Gądek, 63′ 85′ Marszalik – 35′ Lampart

Garbarnia: Dziekoński (60′ Bartusik) – Warczak (46′ Purcha), Nakrošius (65′ zawodnik testowany), zawodnik testowany (46′ Kardas), Polak (46′ Bartków) – Tymosiak (65′ Dziedzic), Handzlik (46′ Nowak), Dziedzic (46′ Gądek) – Słomka (46′ Marszalik), Żak (65′ Handzlik), Assinor (65′ Seweryn).