Remis w stolicy

,

W spotkaniu 14. kolejki eWinner 2. ligi „Brązowi” zremisowali w Warszawie z tamtejszą Polonią 1:1. Bramkę dla Garbarni zdobył Patryk Warczak.

„Brązowi” pojechali do Warszawy z nadzieją na zdobycie punktów i przełamanie po dwóch, nieudanych spotkaniach. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Garbarni, ponieważ już w 8. minucie wyszła ona na prowadzenie. Ważnego gola strzelił Patryk Warczak. Niestety, goście niezbyt długo cieszyli się korzystnym rezultatem. Zaledwie kilka minut później do wyrównania doprowadził Michał Fidziukiewicz.

Pierwsza część spotkania mogła się podobać, a „Brązowi” starali się tworzyć zagrożenie pod bramką rywala. Dobrze radzili sobie także w środku pola. Wynik jednak nie uległ zmianie, a arbiter zaprosił obie drużyny na przerwę przy stanie 1:1.

W drugiej połowie tempo zawodów znacznie zwolniło. Obie drużyny od czasu do czasu starały się zaskoczyć rywala strzałem, lecz ostatecznie nic z tego nie wynikło. Mecz zakończył się remisem, w związku z czym „Brązowi” dopisali do swojego konta cenny punkt.

Polonia Warszawa – Garbarnia Kraków 1:1 (1:1)
Bramki: 13’ Fidziukiewicz – 8’ Warczak.
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
Żółte kartki: Wawszczyk, Kluska – Bartków, Purcha, Bartusik.

Polonia: Brudnicki – Grudniewski, Majsterek, Wawszczyk (72’ Pazio), Kowalski-Haberek, Kluska, Koton, Marciniec, Biedrzycki, Piątek (78’ Bajdur), Fidziukiewicz (64’ Pieczara).

Garbarnia: Bartusik – Warczak, Nakrošius, Bartków, Marszalik (46’ Purcha), Kardas (83’ Nowak), Gądek, Handzlik (64’ A. Dziedzic), Słomka, Pranica (69’ Karbownik), Żak.