Pierwsza drużyna

Z Siarką Tarnobrzeg w sobotnie południe

,

W sobotę 2 lipca punktualnie o godzinie 12:00 podopieczni trenera Macieja Musiała rozegrają kolejną grę kontrolną. Rywalem „Brązowych” będzie beniaminek eWinner 2. ligi – Siarka Tarnobrzeg, a pojedynek odbędzie się na Stadionie Garbarni przy ul. Rydlówka 23.

Miniony sezon dla Siarki Tarnobrzeg był niezwykle udany, bowiem drużyna z Podkarpacia wywalczyła w nim awans do eWinner 2. ligi. Podopieczni trenera Sławomira Majaka nie mieli sobie równych w grupie czwartej trzeciej ligi. W 34. spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 72 punkty i wyprzedzili ŁKS Łagów o sześć oczek. Tym samym Siarka po trzech latach zameldowała się w drugiej lidze. Najlepszym strzelcem w poprzednim sezonie w ekipie Zielono-Czarno-Żółtych był Marcin Stefanik, który zdobył dla Siarki 16 bramek.

Siarka Tarnobrzeg przygotowania do nowego sezonu wznowiła w poniedziałek 27 czerwca, więc rywalizacja z Garbarnią będzie dla niej pierwszym sparingiem tego lata. Podczas letniego okresu przygotowawczego „Siarkowcy” udadzą się na obóz do Wieliczki, natomiast na tydzień przez inauguracją rozgrywek ligowych zmierzą się z Puszczą Niepołomice. Wraz ze wznowieniem treningów ośmiu piłkarzy Siarki otrzymało wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Są nimi: Tomasz Skwarek, Leonard Zmarzlik, Piotr Miszczuk, Mateusz Janeczko, Sebastian Duda, Gabriel Skrzypek, Patryk Wdowiak i Dawid Orzechowski. Klub przedłużył kontrakty z czterema zawodnikami: Michałem Bierzało, Pawłem Mrozkiem, Pawłem Rogalą i Kacper Józefiakiem.

Po raz ostatni obie drużyny rywalizowały ze sobą 30 stycznia 2021 roku. W pojedynku rozgrywanym w Krakowie podczas zimowego okresu przygotowawczego lepsza okazała się Siarka, ktora zwyciężyła 3:1. Jedyną bramkę dla „Brązowych” w tamtym spotkaniu zdobył Michał Feliks.

Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Garbarni przy ul. Rydlówka 23. Wstęp wolny – wejście od strony ul. Rydlówka.

Mecz sparingowy #4
Garbarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Sobota, 2 lipca 2022, Kraków, ul. Rydlówka 23

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe