Pierwsza drużyna

Przerwany sparing z GKS-em Tychy

,

W środowe popołudnie podopieczni trenera Macieja Musiała mierzyli się w grze kontrolnej z GKS-em Tychy. Sparingowa potyczka trwała tylko 40 minut, bowiem plany obu zespołom pokrzyżowały warunki atmosferyczne. Ogromna ulewa wraz z gradobiciem sprawiły, że spotkanie nie zostało już wznowione. Do 40. minuty lepszy był przedstawiciel Fortuna 1 Ligi, który po dwóch bramkach Daniela Rumina i jednym trafieniu Patryka Mikity prowadzili 3:0.

GKS Tychy – Garbarnia Kraków 3:0 (mecz przerwany w 40. minucie z powodów warunków atmosferycznych).
Bramki:
8′ Mikita, 24′, 29′ Rumin.

GKS Tychy: Dana – Mańka, Nedić, Szymura – Połap, Dominguez, Czyżycki, Wołkowicz – Kozina, Rumin, Mikita.

Garbarnia: Kozioł – Warczak, Nakrošius, Banach, Derenda, Mularczyk, Nowak, zawodnik testowany, Słomka, Marszalik, Żak.