Drużyny młodzieżowe

U-17: Sandecja lepsza o jedną bramkę. Trzecie miejsce na koniec sezonu

,

W ostatnim meczu sezonu podopieczni trenera Roberta Włodarza ulegli Sandecji Nowy Sącz 1:2. Jedyną bramkę dla „Brązowych” w 24. minucie meczu zdobył Franciszek Mikołajczak. Ostatecznie Garbarnia U-17 zajęła trzecie miejsce w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych.

– Sandecja nie przyjechała do nas w najmocniejszym składzie, a na murawie pojawili się zawodnicy, którzy dotychczas rozegrali mniej meczów dla drużyny z Nowego Sącza. Piłka jest niesprawiedliwą dyscypliną, ponieważ przez cały mecz posiadaliśmy inicjatywę oraz mieliśmy przewagę, a to Sandecja oddała dwa celne strzały, dwa z rzutów wolnych i zdobyła dwie bramki. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Trzeba zaznaczyć, że  w bramce gości bardzo dobrze spisywał się bramkarz – rozpoczął trener Robert Włodarz.

– Tak jak przewidywałem zespół Sandecji Nowy Sącz był poza zasięgiem pod kątem sportowym. Reszta drużyn walczyła o czołowe miejsca. Zdobyliśmy tyle samo punktów co na jesień, ale cieszy fakt, że poprawiliśmy się w grze defensywnej i ofensywnej. Parę meczów na wiosnę nam nie wyszło i nasza zdobycz punktowa powinna być większa. Mam tutaj na myśli przede wszystkim wyjazdową porażkę z Dunajcem Nowy Sącz, a także domowy remis z Okocimskim Brzesko – zakończył szkoleniowiec „Brązowych” podsumowując wiosenne występy.

Garbarnia Kraków – Sandecja Nowy Sącz 1:2 
Bramki: 24′ Mikołajczak – 27′, 31′ Smoleń.
Żółta kartka: Wojtaszek.

Garbarnia: Łacina – Hajduk, Podkowa, Krasny, Mikołajczak (46′ Paczka), Pytko (65′ Skoczeń), Kaczmarczyk (70′ Kasia), Dąbrowski, W. Strzelecki (80′ Grzybowski), M. Strzelecki (46′ Baliński), Wojtaszek (85′ Blacha).

Sandecja: Urlik – Rutecki, Zygmunt, Zaczek, Smoleń, Stróżak, Krzyżak, Hrabczak, Piszczek, Kaleta (84′ Oleksy), Szabla.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe