Pierwsza drużyna

Ostatni akcent sezonu w Ostródzie

,

W ostatniej 34. kolejce sezonu eWinner 2.ligi „Brązowi” zmierzą się na wyjeździe z Sokołem Ostróda. Pierwszy gwizdek sędziego już w niedzielę 22 maja o godzinie 12:30.

Podopieczni trenera Macieja Musiała ostatni mecz rozegrają z drużyną, która po zakończeniu sezonu spadnie do trzeciej ligi. Gracze z Ostródy zajmują obecnie przedostatnią lokatę w ligowej tabeli, a za nią plasuje się już tylko GKS Bełchatów, który jednak wycofał się z rozgrywek. Sokół w 33 kolejkach zgromadził 19 punktów i było to zdecydowanie zbyt mało, aby utrzymać drugoligowy byt. Spadek był wiadomy już po zakończeniu 29 kolejki, kiedy to drużyna z Ostródy przegrała na wyjeździe z Hutnikiem Kraków 0:2. W ostatniej kolejce ostrudzianie ulegli 4:6 Lechowi II Poznań, a bramki dla naszych niedzielnych rywali zdobyli Łukasz Święty, Arturo Lías (dwie) oraz Patryk Skórecki. Ostatni zawodnik jest dodatkowo najlepszym strzelcem w drużynie, z pięcioma trafieniami.

”Brązowi” ostatniego domowego spotkania nie mogą zaliczyć do udanych. Przy Rydlówce niestety lepsi okazali się być zawodnicy Wigier Suwałki, którzy zwyciężyli to spotkanie 2:0.

Niedzielne spotkanie w Ostródzie będzie dla „Brązowych” ostatnim akcentem sezonu. W przyszłym tygodniu zawodnicy oraz sztab szkoleniowy udadzą się na odpoczynek przed startem kolejnego sezonu.

Transmisję z sobotniego spotkania będzie można obejrzeć na platformie Sportize oraz w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner.

34. kolejka eWinner 2. liga
Sokół Ostróda – Garbarnia Kraków
Niedziela, 22 maja 2022, godz. 12:30, ul. 3 maja – Ostróda

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe