Pierwsza drużyna

Aleksander Kozioł z nowym kontraktem

,

Aleksander Kozioł przedłużył kontrakt z Garbarnią Kraków. Nowa umowa 30-letniego bramkarza będzie obowiązywać przez kolejne dwa lata, a więc do 30 czerwca 2024 roku.

Aleksander Kozioł może pochwalić się najdłuższym stażem w zespole Garbarni, bowiem klubowe barwy reprezentuje od sezonu 2016/2017, kiedy to przeniósł się do Krakowa z Pelikana Łowicz. Z „Brązowymi” świętował historyczny awans po 44. latach przerwy do I ligi, natomiast rok wcześniej wraz z drużyną wywalczył awans do II ligi. Łącznie w zespole Garbarni wystąpił w 54 meczach.

– Bardzo się cieszę, że klub postanowił przedłużyć ze mną kontrakt na dwa sezony. To pokazuje, że Zarząd Garbarni oraz sztab szkoleniowy mają do mnie zaufanie. Przeżyłem tutaj piękne chwilę, podczas których notowaliśmy awanse do drugiej oraz pierwszej ligi. Chciałbym, aby lata świetności były jeszcze przed nami – powiedział tuż po podpisaniu kontraktu Aleksander Kozioł.

– Tak jak każdy zawodnik chciałbym walczyć o jak najwyższe cele. Myślę, że jako drużyna pokazaliśmy na przełomie kilku lat, że liczymy się w drugiej lidze, ponieważ co roku walczyliśmy o miejsca barażowe. Wierzę, że w najbliższym nowym sezonie potwierdzimy dobrą dyspozycję we wszystkich meczach, co bezpośrednio przełoży się na wynik sportowy – zakończył golkiper „Brązowych”.

Cieszymy się, że zostajesz z Nami na dłużej!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe