U-17: Remis z Okocimskim

,

Podopieczni trenera Roberta Włodarza zremisowali 1:1 z CANPACK Okocimskim Brzesko w meczu 6. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Bramkę dla Garbarni w 74. minucie zdobył Kamil Kaczmarczyk.

Garbarnia Kraków wraz z Sandecją Nowy Sącz to dwie drużyny, które jako jedyne nie przegrały meczu ligowego w Małopolskiej Lidze Juniorów Młodszych. „Brązowi” przedłużyli tę serię w minioną sobotę, gdy podzielili się punktami z Okocimskim Brzesko. – To mała satysfakcja, bo zagraliśmy jeden z najsłabszych meczów w tej rundzie, zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugiej odsłonie nasza gra wyglądała nieco lepiej. Okocimski przez całe spotkanie bronił się całą drużyną na własnej połowie. Przyjezdni wykorzystali nasz błąd w defensywie i objęli prowadzenie po skutecznie egzekwowanym rzucie karnym. Na stratę bramki zareagowaliśmy bardzo szybko, bo już pięć minut później doprowadziliśmy do wyrównania. W końcowych minutach meczu wykreowaliśmy jeszcze dwie stuprocentowe sytuacje do zdobycia bramki i byliśmy bardzo bliscy przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść, lecz niestety ich nie wykorzystaliśmy – powiedział trener Robert Włodarz.

W meczu 7. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych Garbarnia U-17 zmierzy się na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. Pojedynek odbędzie się w sobotę 30 kwietnia o godzinie 10:00.

Garbarnia Kraków – CANPACK Okocimski Brzesko 1:1 (0:0)
Bramki: 74′ Kaczmarczyk – 69′ Kubala

Garbarnia: Buczyński – Hajduk, Kmiecik (7′ Blacha), Kaczmarczyk, Pliszka, Kasia (70′ Korban), Dąbrowski, Pytko (46′ Grzybowski), Krasny, Skoczeń (62′ Mikołajczak), Paczka (62′ Baliński).

Okocimski: Dzień – Pitaś, Szewczyk (20′ Dziadkowiec), Pasek, Wągroda, Węgrzyn, Kubala, Babral, Kozieł, Kuc, Jawień.