K. Duda: Zabrakło koncentracji

,

W meczu 28. kolejki eWinner 2. ligi Garbarnia Kraków uległa przed własną publicznością rezerwom Lecha Poznań 1:2. Po zakończonym pojedynku porozmawialiśmy z Kacprem Dudą, autorem jedynego trafienia dla „Brązowych”.

– Przede wszystkim mogliśmy się pokusić o zwycięstwo. Bardzo nam zależało na wygranej w tym spotkaniu. Zrobiliśmy co mogliśmy, aby doprowadzić do zwycięstwa. Niestety zabrakło nam koncentracji w kluczowych momentach, a także skuteczności pod bramką rywala. Lech wykorzystał swoje sytuacje i wywozi trzy punkty – rozpoczął Kacper Duda

Pojedynek z drugą drużyną „Kolejorza” rozpoczął się bardzo dobrze dla podopiecznych trenera Macieja Musiała. 18-latek już w szóstej minucie spotkania wpisał się na listę strzelców. Dla Kacpra Dudy było to debiutancie trafienie w brązowo-białych barwach. – Bramka na pewno cieszyłaby bardziej, gdybyśmy sięgnęli po zwycięstwo. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach uda się zanotować wygrane i być może pokusić się o kolejną bramkę – wyznał.

Pomocnik był bardzo bliski zapisania dubletu na swoim koncie, gdy w 74. minucie meczu przyjął futbolówkę w polu karnym i minął bramkarza z Poznania, lecz piłka ostatecznie nie znalazła drogi do siatki. – Zabrakło koncentracji. Mam trochę czasu, aby na spokojnie przemyśleć tę sytuację i wymazać ją z pamięci. Liczę na to, że w piątkowym spotkaniu z Olimpią Elblag zaprezentujemy lepszą skuteczność i sięgniemy po komplet punktów – zakończył Kacper Duda.