Pierwsza drużyna

Bez punktów w Pruszkowie

,

W pierwszej tegorocznej rywalizacji o ligowe punkty Garbarnia Kraków przegrywa ze Zniczem Pruszków (0:2). Bramkę z rzutu karnego zdobył Patryk Czarnowski, a w doliczonym czasie gry prowadzenie gospodarzy podwyższył Mateusz Możdżeń.

W pierwszej części spotkania obserwowaliśmy wyrównany pojedynek. Obie drużyny starały się stworzyć zagrożenie pod bramką rywala, jednak po 45. minutach tablica wyników nadal wskazywała 0:0.

„Brązowi” wyszli na drugą połowę bez zmian w składzie. Gospodarze szybko chcieli zaskoczyć zawodników Garbarni, lecz strzał z dystansu Shumy Nagamatsu pewnie obronił Dorian Frątczak. Na kwadrans przed końcem spotkania arbiter odgwizdał przewinienie jednego z podopiecznych trenera Macieja Musiała i podyktował rzut karny dla Znicza Pruszków. Futbolówkę na 11. metrze ustawił Patryk Czarnowski, za którego sprawą gospodarze objęli prowadzenie. W doliczonym czasie gry drugi żółty, a w konsekwencji czerwony kartonik obejrzał kapitan Garbarni Donatas Nakrosius. Chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego, grając w osłabieniu, „Brązowi” zostali pokonani po raz drugi tego dnia. Prowadzenie Znicza na 2:0 podwyższył Mateusz Możdżeń.

Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków 2:0 (0:0)
Bramki: 77′ Czarnowski, 90+3′ Możdżeń.

Żółte kartki: Nakrosius, Bartków.