Klub

J-labs wspiera Akademię Piłkarską Garbarni Kraków

,

Miło nam poinformować, że firma J-labs wspiera rozwój młodzieży Garbarni, zostając tym samym Partnerem Akademii Garbarni Kraków. 

J-labs to polska spółka IT, tworząca oprogramowanie wspierające kluczowe procesy biznesowe dla globalnych Klientów z Polski, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA. W j-labs pracuje ponad 400. inżynierów IT – programistów, inżynierów jakości, architektów oprogramowania. Spółka jest obecna na rynku od 2011 roku, ma siedzibę w Krakowie oraz oddziały w Warszawie i Monachium.

– W j-labs wierzymy, że społeczna odpowiedzialność biznesu – wbrew powszechnemu przekonaniu – to przede wszystkim przyciąganie kapitału do Polski i Krakowa, tworzenie tutaj dobrych miejsc pracy, dających możliwość rozwoju i godnych zarobków, ale też kształtowanie zaangażowanych społecznie postaw. Stąd nasz udział w inicjatywach, które takiego zaangażowania wymagają. Od lat pomagamy krakowskiemu Hospicjum św. Łazarza, meldujemy się na starcie Kraków Business Run, jesteśmy razem ze Szlachetną Paczką, pomagamy drużynie juniorskiej Kraków Football Kings. Również od lat miejscem pełnym pasjonatów jest RKS Garbarnia, znana wszystkim prawdziwym krakusom „Duma Ludwinowa”. Dlatego, kiedy drogi j-labs i Garbarni skrzyżowały się, naturalna była decyzja o finansowym wsparciu przez j-labs pracy z młodzieżowymi drużynami Garbarni. Zaczynamy wspólnie w 2022 roku z nadzieją, że nasz wkład pomoże jeszcze skuteczniej odciągać młodzież od ekranów i przyciągać na boisko! – powiedział CEO firmy J-labs Jan Orzechowski.

W ramach współpracy logotyp firmy będzie od teraz widoczny w centralnym miejscu  na koszulkach zawodników drużyny U-11. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Partnera Akademii Piłkarskiej Garbarni Kraków.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe