Klub

Sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Bełchatów

,

W 10. kolejce eWinner 2. ligi Garbarnia Kraków zmierzy się przed własną publicznością z GKS-em Bełchatów. Spotkanie odbędzie się w piątek 24 września o godzinie 15:00. Sprzedaż biletów na najbliższa potyczkę „Brązowych” właśnie wystartowała. 

Jak zakupić bilet? Wystarczy odwiedzić stronę internetową bilety.garbarnia.krakow.pl, wybrać interesujące nas wydarzenie i postępować zgodnie z instrukcją. Do zakupu biletu niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numeru pesel oraz adresu mailowego. Zakupioną wejściówkę można wydrukować, choć nie jest to konieczne. Wystarczy pobrać bilet w formacie PDF na urządzenie mobilne, a następnie okazać go stewardowi podczas wejścia na stadion. Kibiców posługujących się biletami elektronicznymi zapraszamy na stadion tylko i wyłącznie wejściem od strony ul. Konopnickiej.

Sprzedaż stacjonarna będzie prowadzona w klubowym sekretariacie od wtorku do czwartku w godzinach 9-15 oraz w dzień meczowy w kasie biletowej od strony ul. Konopnickiej na godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

Bilety ulgowe* kosztować będą 10 zł, natomiast cena wejściówek normalnych wynosi 15 zł.

* bilety ulgowe przysługują dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia z ważną legitymacją, a także wszystkim kobietom oraz emerytom i rencistom od 65. roku życia.

Bezpośredni link do wydarzenia: Kup Bilet

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe