Druga drużyna

IV: Podział punktów w rywalizacji z KS Chełmek

,

W spotkaniu 8. kolejki Keeza IV ligi druga drużyna Garbarni zremisowała 2:2 z Klubem Sportowym Chełmek. Bramki dla „Brązowych” zdobyli Dominik Solecki i Michał Supel.

Sobotnia rywalizacja rozpoczęła się znakomicie dla zawodników prowadzonych przez duet trenerski Stanisław Śliwa, Damian Rębisz. W 6. minucie „Brązowi” objęli prowadzenie, gdy na listę strzelców wpisał się Dominik Solecki. Dziesięć minut później sytuacja krakowian była jeszcze lepsza, bowiem powiększyli oni przewagę za sprawą trafienia Michała Supela. Zawodnicy z Chełmka w przeciągu siedmiu minut doprowadzili do wyrównania. Najpierw kontaktową bramkę zaliczył Tomasz Kustra, natomiast w 37. minucie stan rywalizacji ustalił Michał Bury.

W kolejnym ligowym pojedynku Garbarnia zmierzy się na wyjeździe z Clepardią. Spotkanie odbędzie się w środę 15 września o godzinie 17:00.

Garbarnia Kraków – KS Chełmek 2:2
Bramki: 6′ Solecki, 16′ Supel – 30′ Kustra, 37′ Bury
Żółte kartki: Paczka, Mielec – Księżyc

Garbarnia: Kieliszek – Surma, Sabat, Kolendowski (79′ Strzeboński), Dzierżak, Paczka (46′ Kuczera), Kołton, Supel, Solecki, Mielec, Kowalski.

KS Chełmek: Koterwa – Pędrys, Kaleta, Wesecki, Kustra, Bury, Sidor, Księżyc (65′ Piątek), Drobniak, Łaski, Savelenko.

8 września drugi zespół Garbarni rozegrał pojedynek w ramach IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Piłki Nożnej Kraków. „Brązowi” pokonali drużynę Dąbskiego Kraków 3:0, a na listę strzelców wpisali się Patryk Paczka, Dominik Solecki oraz Dawid Grzesiak.