Drużyny młodzieżowe

U-17: Trzy punkty w Niecieczy

,

W meczu 5. kolejki Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych podopieczni trenera Roberta Włodarza pokonali na wyjeździe Bruk-Bet Termalikę Nieciecza 4:3. Dwie bramki dla „Brązowych zdobył Oliwier Skoczeń, natomiast po jednym trafieniu zanotowali Michał Pytko i Wojciech Pliszka.

Niedzielna potyczka w Niecieczy nie należała do łatwych, a spotkanie było bardzo wyrównane. Krakowianie objęli prowadzenie w 18. minucie meczu, gdy podanie Wojciecha Pliszki na bramkę zamienił Michał Pytko. Chwilę później Pytko w bliźniaczo podobnej akcji mógł zapisać na swoim koncie dublet, lecz piłka po strzale ostatecznie poszybowała nad poprzeczką bramki gospodarzy. W 32. minucie Krystian Szarkowicz znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Garbarni, jednak w tej sytuacji Mateusz Łacina uprzedził napastnika „Słoników”. Osiem minut później Termalika doprowadziła do remisu, gdy Arkadiusz Morąg popisał się celnym uderzeniem. Na odpowiedź podopiecznych trenera Roberta Włodarza nie trzeba było długo czekać, bowiem tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania Oliwier Skoczeń wpisał się na listę strzelców.

Drugą odsłonę meczu również bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy Garbarni. Już w 49. minucie spotkania krakowianie zdobyli trzecią bramkę, a dublet zanotował Skoczeń. Niespełna dziesięć minut później gospodarze odpowiedzieli trafieniem z rzutu karnego, a w 75. minucie po raz drugi doprowadzili do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do „Brązowych”, a właściwie Wojciecha Pliszki, który zapewnił Garbarni trzy punkty w Niecieczy.

W kolejnym spotkaniu „Brązowi” zmierzą się z na własnym obiekcie z Tarnovią Tarnów. Początek meczu w sobotę 11 września o godzinie 11:00.

Bruk-Bet Termalika Nieciecza – Garbarnia Kraków 3:4 (1:2)
Bramki: 40′ Morąg, 60′ Cieśla, 70′ Łysik – 18′ Pytko, 45′, 49′  Skoczeń, 75′ Pliszka

Bruk-Bet Termalika: Stanek – Tomala, Gdowski (80′ Krawczyk), Szarkowicz, Leżoń, Łysik, Kiszka (86′ Maciora), Dzięgiel (83′ Kaczówka), Cieśla, Hajdo (46′ Nita) , Morąg.

Garbarnia Kraków:  Łacina – Kmiecik (75′ Podkowa), Sikora (70′ Hajduk), Krasny, Pliszka, Kubiena (70′ Kasia), Dąbrowski (70′ Grzybowski), Pytko (87′ W. Strzelecki), Wojtaszek (90′ M. Strzelecki), Skoczeń, Paczka.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe