Klub

Transmisje meczów eWinner 2. ligi

,

Już w piątek zostaną zainaugurowane rozgrywki eWinner 2. ligi. „Brązowi” swój mecz rozegrają w sobotę, kiedy to zmierzą się w Rzeszowie ze Stalą. Przypominamy najważniejsze informacje dotyczące transmisji meczów drugiej ligi.

Od momentu pojawienia się sponsora tytularnego rozgrywek – firmy eWinner wszystkie mecze drugiej ligi transmitowane są za pomocą inteligentnych kamer. Tak jak w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu tak i teraz wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na dedykowanej platformie Sportize. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 23,99 zł. Mecze oprócz platformy Sportize będzie można śledzić także w aplikacji mobilnej bukmachera eWinner, pod warunkiem założenia konta. Platforma Sportize daje możliwość oglądania meczów na komputerze, czy telewizorze.

Aby otrzymać dostęp do meczów użytkownik powinien zarejestrować się w serwisie Sportize. Rejestracja jest bezpłatna, a użytkownik może bezpłatnie korzystać z wybranych treści. Całkowity dostęp do wszystkich transmisji oraz VOD otrzymuje po wykupieniu pakietu członkowskiego, którego miesięczny koszt wynosi 23,99 zł.

Dodatkowo w ciągu godziny od zakończenia transmisji live każdy mecz zostaje zapisany na platformie i jest dostępny na życzenie w dowolnym momencie. Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania – FAQ.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe