Klub

Trójmecze 100-lecia Garbarni w kategorii wiekowej U-14 i U-15

,

W piątek 30 lipca czekają nas kolejne emocje związane z rywalizacją sportową w ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. W trójmeczach zmierzą się ze sobą drużyny w kategorii wiekowej U-14 oraz U-15.

Sportowe zmagania rozpoczną się punktualnie o godzinie 10:00 i będą toczyć się równocześnie na dwóch boiskach  – głównym oraz treningowym. W kategorii wiekowej U-15 wystąpi Garbarnia, Lublinianka Lublin oraz Bruk-Bet Termalika Nieciecza. Z kolei w rywalizacji drużyn o rok młodszych oprócz „Brązowych” zmierzą się Warta Zawiercie i Glinik Gorlice.

Wakacje to czas, w którym młodzi ludzie często wybierają się nad zbiorniki wodne. Wobec tego pomiędzy meczami odbędą się warsztaty edukacyjne dla zawodników przeprowadzone przez Krakowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe. Młodzież będzie miała okazję między innymi  przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Rodziców oraz wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego, kulturalnego kibicowania zawodnikom z perspektywy trybun. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie!

#100latGarbarni #RazemOPrzyszłość

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe