U-10: „Brązowi” triumfują w jubileuszowym turnieju

,

W piątkowe popołudnie przy ul. Rydlówka 23 nie brakowało emocji. Punktualnie o godzinie 17:00 rozpoczął się kolejny Turniej z okazji Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. W kategorii wiekowej U-10 najlepsza okazała się Garbarnia Kraków, drugie miejsce zajęła Wiślacka Szkoła Futbolu, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się zespół Nadwiślanki Nowe Brzesko.

7. Garbarnia I Kraków

Tradycyjnie po zakończonym turnieju oraz posiłku regeneracyjnym nastąpiła uroczysta dekoracja. Każda drużyna oprócz pucharu oraz dyplomu otrzymała nagrody, a każdy uczestnik jubileuszowe medale. Ponadto przyznano indywidualne nagrody. Najlepszym strzelcem rozgrywek został Adam Ferenc z Garbarni Kraków, a tytuł najlepszego bramkarza trafił również do zawodnika gospodarzy – Stanisława Kaweckiego. MVP turnieju wybrano reprezentanta Wiślackiej Szkoły Futbolu – Oliwiera Osieckiego.

Kierujemy podziękowania dla Miasta Kraków, jako współorganizatora Cyklu Turniejów z okazji Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. Ponadto dziękujemy za obecność naszym patronom medialnym: TVP3 Kraków, Radio Kraków, LoveKraków.pl, Dziennik Polski, a także firmie Sporttiw, która ufundowała nagrody dla zawodników wyróżnionych indywidualnie.