Drużyny młodzieżowe

U-10: Turniej z okazji Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia

,

Piątek będzie kolejnym dniem, w którym na obiektach Garbarni Kraków będą toczyć się zmagania piłkarskie związane z obchodami Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. O godzinie 17:00 rozpocznie się turniej w kategorii wiekowej U-10. 

Do rywalizacji sportowej przystąpi osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. O zwycięstwo w grupie A oprócz gospodarzy turnieju rywalizować będą: Glinik Gorlice, Kolejarz Prokocim oraz Wiślacka Szkoła Futbolu. W grupie B znalazła się druga drużyna Garbarni, a także Radziszowianka Radziszów, Skawinka Skawina oraz Nadwiślanka Nowe Brzesko.

Spotkania rozgrywane będą na Stadionie Garbarni na dwóch boiskach równocześnie w systemie 6+1. Zespoły, które zajmą w swoich grupach pierwsze i drugie miejsce awansują do półfinałów i walczyć będą o miejsce 1-4. Z kolei drużyny, które uplasują się w fazie grupowej na pozycjach 3-4 rozegrają spotkania o miejsca 5-8.

Rodziców oraz wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego, kulturalnego kibicowania młodym zawodnikom z perspektywy trybun Sportowych emocji na pewno nie zabraknie!

#100latGarbarni #RazemOPrzyszłość

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe