Drużyny młodzieżowe

Dni Talentu – Dni Otwarte RKS Garbarnia

,

Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia ogłasza Dni Otwarte dla dzieci i młodzieży, które odbędą się 22 oraz 24 czerwca 2021 roku na klubowych obiektach przy ul. Rydlówka 23. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności pod okiem trenerów i dołączyć do brązowo-białej rodziny! 

Głównym celem szkolenia dzieci i młodzieży RKS Garbarnia jest stałe podnoszenie umiejętności piłkarskich zawodników na potrzeby pierwszej drużyny Garbarni Kraków. W obranej misji pomaga klubowi jedna z najnowocześniejszych baz treningowych w Krakowie, która zlokalizowana jest na terenie klubu przy ul. Rydlówka 23. Pełnowymiarowe boisko sztuczne wraz z dwoma pełnowymiarowymi boiskami naturalnym, trawiaste boisko orlikowe, siłownia, a do tego pełne zaplecze sanitarne są bardzo ważnym elementem w szkoleniu zawodników.

Terminy Dni Otwartych:

22 czerwca 2021 (wtorek)
17:00 – rocznik 2010 oraz 2011
19:00 – rocznik 2009

24 czerwca 2021 (czwartek)
17:00 – rocznik 2012 oraz 2013-2014
19:00 – roczniki 2015-2017

– Nadchodzące Dni Otwarte mają służyć temu, by w Garbarni pojawiło się jak najwięcej dzieci, które będą mogły skorzystać z jednej z najnowocześniejszych baz treningowych w Krakowie, położonej w centrum miasta.  W klubie zachodzą zmiany, a dni otwarte są pierwszymi w historii Garbarni. Chcemy zaprosić szerokie grono chłopców, którzy będą rozwijali swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a w przyszłości być może będą stanowić o sile pierwszego zespołu – powiedział koordynator ds. szkolenia dzieci i młodzieży Stanisław Śliwa.

W jaki sposób wziąć udział w Dniach Otwartych RKS Garbarnia? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz lub skontaktować się telefonicznie z koordynatorem Dni Otwartych Mateuszem Ząbczykiem – 515-353-989.

Po wypełnieniu formularza oraz po zapisach telefonicznych otrzymasz wszelkie informacje organizacyjne Dni Otwartych RKS Garbarnia.

 

Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Kraków.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe