Klub

Grupa E Partnerem Jubileuszu 100-lecia Garbarni

,

Sukcesywnie powiększa się grono firm i instytucji, które zdecydowały się wspierać Garbarnię w jubileuszowym roku. Do grona Partnerów Jubileuszu dołączyła Grupa E, która będzie wspierać Klub w 2021 roku.

Grupa E specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań infrastruktury IT. W zakresie działań, GRUPA E oferuje pełny zakres usług dla centrów danych, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, budowę sieci teleinformatycznych przewodowych i bezprzewodowych. W zakresie usług firma świadczy usługi kompleksowej obsługi IT przedsiębiorstw. Audyty funkcjonującego środowiska IT oraz zasad i polityk bezpieczeństwa danych, pozwala na zmniejszenie ryzyka prowadzenia biznesu oraz poprawia efektywność działu IT oraz całej organizacji. W ofercie spółki, znajduje się wiele innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań, a elastyczne podejście zespołu firmy pozwala zrealizować nawet bardzo złożone zadania.

Grupa E realizuje również kompleksowo inwestycje w zakresie instalacji elektrycznych oraz słaboprądowych dla przemysłu oraz budynków użyteczności publicznej i ochrony zdrowia.

Szeroka oferta usług i urządzeń naszego nowego Partnera Jubileuszu pozwala maksymalnie zoptymalizować procesy i wesprzeć rozwój firm. Grupa E dostarcza również dla swoich klientów szeroki wachlarz urządzeń pochodzących od cenionych producentów, który ma za zadanie maksymalnie zwiększyć efektywność i wygodę pracy w przedsiębiorstwach.

Oficjalny Partner Jubileuszu będzie wspierał Klub w 2021 roku, a jego logo znajdzie się m.in. na oficjalnej stronie internetowej Klubu oraz na materiałach dotyczących 100-lecia Garbarni.

Witamy wsród firm wspierających nas w tym wyjątkowym roku!  #RazemOPrzyszłość

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe