Remis w Rzeszowie

,

W meczu sparingowym rozgrywanym w Rzeszowie podopieczni trenera Łukasza Surmy zremisowali 2:2 z tamtejszą Stalą. Obie bramki dla „Brązowych” padły w drugiej części spotkania, a na listę strzelców wpisali się: Michał Fidziukiewicz i Jakub Górski.

W pierwszej części spotkania podopieczni trenera Daniela Myśliwca wykorzystali swoje szanse i osiągnęli dwubramkową przewagę nad Garbarnią. Dubletem popisał się Krystian Pieczara.

Po przerwie „Brązowi” ambitnie walczyli, aby złapać kontakt z rywalem, a później doprowadzić do wyrównania. W 62. minucie meczu w polu karnym Stali faulowany był Jakub Górski, a jedenastkę na bramkę zamienił debiutujący w barwach Garbarni Michał Fidziukiewicz. Dziesięć minut później po skutecznej finalizacji kontrataku przez Jakuba Górskiego, Przemysław Pęksa skapitulował po raz drugi. W końcowym fragmencie spotkania Krystian Pieczara mógł skompletować hat-tricka, lecz napastnik Stali pomylił się uderzając z rzutu karnego.

Stal Rzeszów – Garbarnia Kraków 2:2 (2:0)
Bramki: 11′, 35′ Pieczara – 63′ Fidziukiewicz, 73′ Górski

Stal: Pęksa – Sylwestrzak, Szeliga, Fojut (70′ Paśko), Sadzawicki, Mustafajew, Wolski, Lorek (75′ Opalski), Musik, Kłos, Pieczara.

Garbarnia: I połowa: Frątczak – Kowalski, Laskoś, Nakrošius, Pająk – Duda, Janik, Kuczak, Wacławek, Radwanek – Feliks.
II połowa: Kozioł – Surma, Masiuda, Rutkowski, Górecki – Kołbon, Marszalik, Malik, Morys, Górski – Fidziukiewicz.