Klub

LV BET Sponsorem Garbarni!

,

Miło nam poinformować, że firma LV BET Zakłady Bukmacherskie została sponsorem RKS Garbarnia i będzie wspierać Klub do końca grudnia 2021 roku. W ramach umowy logotyp LV BET pojawi się̨ między innymi na koszulkach meczowych pierwszej drużyny Garbarni.

LV BET Zakłady Bukmacherskie to jeden z największych operatorów zakładów wzajemnych w naszym kraju. Firma wspierała już wcześniej Garbarnię w sezonie 2018/2019, kiedy to krakowski klub po 44. latach przerwy uzyskał awans na zaplecze Ekstraklasy.

LV BET i Garbarnia to dwa podmioty, które już raz współpracowały. Nie tak dawno temu byliśmy sponsorem tego zasłużonego, krakowskiego klubu i miło nam poinformować o powrocie do tej formuły współpracy, która wówczas się sprawdziła. Liczę na to, że wspólnie uda nam się osiągnąć sukcesy nie tylko biznesowe, ale przede wszystkim sportowe” –  powiedziała Monika Płaczkowska z LV BET Zakłady Bukmacherskie.

W ramach kontraktu logotyp bukmachera pojawi się na strojach meczowych, materiałach brandingowych podczas spotkań domowych Garbarni, a także w przygotowywanych materiałach w mediach społecznościowych i oficjalnej stronie internetowej klubu. Kibice Garbarni mogą liczyć na wiele atrakcyjnych form aktywacji nowej umowy sponsoringowej, która będzie obowiązywała do końca 2021 roku.

„Cieszymy się, że wchodząc w rok 2021, w którym będziemy obchodzić 100-lecie istnienia naszego Klubu związaliśmy się z tak rozpoznawalną i dynamicznie rozwijająca się na rynku marką, jaką jest LV BET Zakłady Bukmacherskie. Bardzo liczymy na to, że pozyskanie takiego Sponsora pomoże nam nie tylko w osiągnięciu sukcesu sportowego, ale również wesprze nasze działania przy organizacji wydarzeń związanych z obchodami jubileuszu 100-lecia. Mamy nadzieję, że najbliższe miesiące zachęcą obie strony do kontynuowania współpracy w kolejnych sezonach” – powiedziała Katarzyna Woyda, dyrektor zarządzający RKS Garbarnia.

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, wspierając m.in. Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Wisłę Płock, Stal Mielec.

Witamy ponownie w brązowej rodzinie!

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe