Klub

Akredytacje na mecz z Pogonią Siedlce

,

W 14. kolejce drugiej ligi podopieczni trenera Łukasza Surmy zmierzą się na własnym stadionie z Pogonią Siedlce. Przedstawicieli mediów zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi ubiegania się o akredytacje medialne na niedzielny pojedynek.

W związku z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19 i wytycznymi Polskiego Związku Piłki Nożnej, przedstawiamy zasady według których można ubiegać się o akredytacje medialne na poszczególne mecze Garbarni Kraków.

W celu ubiegania się o akredytację konieczne jest wysłanie wiadomości mailowej zawierającej: imię i nazwisko, nazwę redakcji, a także jej typ (prasa, foto, TV) na adres r.stary@garbarnia.krakow.pl, zatytułowanej „Przyznanie akredytacji, Garbarnia – nazwa drużyny przeciwnej”. W związku z wyjątkową sytuacją związaną z epidemią COVID-19, na najbliższe mecze „Brązowych” będą wydawane tylko i wyłącznie akredytacje jednorazowe.

Przypominamy, że wnioski o akredytacje na dany mecz można przesyłać najpóźniej 48h przed pierwszym gwizdkiem arbitra. W przypadku najbliższego starcia, czyli rywalizacji z Pogonią do piątku 20 listopada do godziny 12:00. Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O przyznaniu akredytacji decyduje Klub. Akredytacja może zostać odebrana lub cofnięta za złamanie regulaminu rozgrywek lub przepisów prawa powszechnego, w szczególności dotyczących COVID-19.

Liczba akredytacji dla przedstawicieli mediów, zgodnie z wytycznymi PZPN jest ograniczona, a wejście na obiekt zlokalizowane będzie od strony ul. Rydlówka. Podczas najbliższych spotkań na stadionie może przebywać maksymalnie 20. dziennikarzy oraz 15. fotoreporterów, którzy znajdować się będą w strefie jeden i tylko w tym obszarze będą mogli się poruszać. Fotoreporterzy proszeni są o zajęcie miejsca na trybunach. Zgodnie z regulaminem osoby znajdujące się w tej strefie po zakończeniu spotkania powinny opuścić obiekt jak najszybciej to możliwe. W porównaniu z poprzednimi meczami ulegnie zmianie także organizacja pracy mediów.

Centrum prasowe, strefa mieszana, standardowe miejsca przeprowadzania wywiadów pozostają zamknięte. Nie ma możliwości przeprowadzania wywiadów z zawodnikami i trenerami. W celu umówienia rozmowy telefonicznej prosimy o kontakt na adres: r.stary@garbarnia.krakow.pl.

Konferencja prasowa po meczu odbywa się odrębnie dla obu drużyn, bez obecności dziennikarzy i fotoreporterów, z udziałem mediów klubowych. Materiał z niej zostanie umieszczony na oficjalnej stronie Klubu gospodarza. Dziennikarzy prosimy o przesyłanie pytań do trenerów na adres mailowy r.stary@garbarnia.krakow.pl. Dostarczone pytania podlegają dowolnemu wyborowi, nie ma obowiązku zadawania wszystkich.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe