Druga drużyna

IV: Zwycięstwo w Śledziejowicach na zakończenie rundy

,

W meczu 14. kolejki grupy zachodniej małopolskiej czwartej ligi podopieczni trenera Stanisława Śliwy pokonali LKS Śledziejowice 2:1. Był to ostatni mecz ligowy drugiej drużyny Garbarni w tym roku.

W sobotnie popołudnie „Brązowi” wybrali się do Śledziejowic, by zmierzyć się z tamtejszym LKS-em, który przed tą rywalizacją plasował się na piętnastej pozycji z dorobkiem jedenastu oczek. Podczas tej potyczki przez większość czasu utrzymywał się bezbramkowy remis. Pierwsza bramka padła dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy, gdy na listę strzelców po stronie gospodarzy wpisał się Filip Cyganek.

„Brązowi” doprowadzili do wyrównania kwadrans później, gdy samobójczą bramkę zdobył Łukasz Górski. „Garbarze” walczyli do samego końca, co przyniosło kolejne trafienie. W 76. minucie na listę strzelców wpisał się Kamil Kowalczyk, który zapewnił swojej drużynie komplet punktów.

Rundę jesienną podopieczni trenera Stanisława Śliwy zakończyli na 14. pozycji z dorobkiem 13. punktów.

LKS Śledziejowice – Garbarnia II Kraków 1:2 (0:0)
Bramki: 55′ Cyganek – 70′ Górski (sam.), 76′ Kowalczyk
Żółte kartki: Hevlych, Piątek, Dudzik, Stasik – Paczka,

LKS Śledziejowice: Hevlych – Niane, Aksamit, Cyganek, Dziadzio, Górski, Kowalczyk, Piątek, Stasik, Wąchała (35′ Dudzik), Zapiór (77′ Zapiór).

Garbarnia II Kraków: Wilczek – Wąsik, Kolendowski, Mielec, Strzeboński, Zięba, N. Zalejski, Paczka, Kołton, Burkowicz, Kowalczyk.