Pierwsza drużyna

A. Balicki: Żaden mecz nie będzie już łatwy

,

Po zakończonym pojedynku 12. kolejki drugiej ligi pomiędzy Garbarnią Kraków, a rezerwami Lecha Poznań porozmawialiśmy z napastnikiem „Brązowych” Arturem Balickim.

Przed sobotnim pojedynkiem podopieczni trenera Łukasza Surmy mieli niewielką przewagę nad rywalem, a ewentualne zwycięstwo pomogłoby im rozpocząć marsz w górę tabeli. – Mieliśmy świadomość przed tym meczem, jak ważne jest to spotkanie, bowiem rezerwy Lecha Poznań przed tą kolejką zgromadziły o trzy punkty mniej od nas. Niestety dziś nie udało się wygrać – rozpoczął.

Artur Balicki na murawie zameldował się w 59. minucie meczu, zmieniając Błażeja Radwanka. W końcowych fragmentach spotkania był bliski wpisania się na listę strzelców po uderzeniu głową. – Dzisiaj wiele rzeczy zawiodło, a my nie tak wyobrażaliśmy sobie ten mecz. Może gdybym w tej sytuacji uderzył trochę lepiej to pokonałbym bramkarza Lecha.

– W naszej aktualnej sytuacji żaden mecz nie będzie już łatwy. Musimy bardzo szybko wszystko przenalizować i poukładać pewne rzeczy w głowie, wyciągnąć wnioski i jak najszybciej zdobyć trzy punkty – zakończył napastnik.

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe