Pierwsza drużyna

R. Górecki: Szkoda początku pierwszej części spotkania

,

W pucharowej potyczce przeciwko Chojniczance Chojnice pełne 120 minut na lewej obronie „Brązowych” rozegrał Rafał Górecki, z którym porozmawialiśmy tuż po zakończeniu pojedynku.

– Z pewnością szkoda pierwszej części spotkania, gdzie już na początku mieliśmy kilka naprawdę dogodnych sytuacji, aby zdobyć bramkę. Gdybyśmy je wykorzystali to mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej. Uważam, że dużym pozytywem jest fakt, że po utracie bramki w krótkim odstępie czasowym doprowadziliśmy do wyrównania. Pomimo, iż niektóre decyzje arbitra według mojej opinii nie były do końca słuszne – rozpoczął defensor.

– Zagraliśmy niezłe spotkanie, choć wynik nie odzwierciedla tego, jak z perspektywy wydarzeń boiskowych przebiegał ten pojedynek. Już w środę mamy kolejny bardzo ważny mecz. Jedziemy do Katowic i musimy zapomnieć o dzisiejszym rezultacie. Wszystkie dobre rzeczy z pucharowej potyczki musimy przełożyć na spotkanie ligowe – wyjawił 22-latek.

W Pucharze Polski zagraliśmy dużo lepiej, niż w wyjazdowej potyczce w drugiej lidze przeciwko Chojniczance. Nasza współpraca na linii obrońca – pomocnik prezentowała się korzystniej, co przełożyło się na naszą lepszą dyspozycję – na zakończenie porównał niedawną rywalizację w lidze.

fot. Kacper Ząber

I drużyna

II drużyna

Drużyny młodzieżowe